home katalog firm ogłoszenia mapa Wrześni instrukcje BHP strony www

Katalog stron www

szukaj

sortowanie alfabetyczne

 • HOSTESSY! BS STUDIO HOSTESS
  Nasze hostessy i modelki są świetnie przygotowane do obsługi bankietów, promocji, wystaw, targów, zjazdów, konferencji i wszelkich innych uroczystości. Natomiast tancerki zapewnią niepowtarzalne wrażenia artystyczne.
 • Księgowość Rzeszotary
  Biuro Rachunkowe "Buchalter" spółka jawna świadczy pełen zakres usług księgowych do których należą prowadzenie Ksiąg Handlowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Przychodów, rozliczeń z ZUS oraz obsługę kadrowo-płacową. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi księgowej potwierdzone przez Ministerstwo Finansów.
 • Profesjonalne Zarządzanie Nieruchomościami
  Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami w zakresie ustalanym indywidualnie z każdym klientem. Dzięki najwyższym kwalifikacjom zawodowym naszej kadry, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Dewizą naszej firmy jest elastyczne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Wynajem maszyn budowlanych
  Zbiór informacji na temat maszyn budowlanych. Porady dotyczące użytkowania maszyn budowlanych jak również informacje an temat prawa budowlanego obowiązującego w Polsce. Praktyczne informacje możliwe do zastosowania. Zapraszamy serdecznie!
 • Prawo budowlane
  Budownictwo mieszkaniowe, spóldzielcze. Prawo budowlane i spółdzielcze. Ustawy, pozwolenia, akty prawne.
 • Okna plastikowe
  Historia firmy Budvar CENTRUM S.A. sięga początku lat dziewięćdziesiątych. Siedzibą przedsiębiorstwa od samego początku jest centrum Polski, miejscowość Zduńska Wola. Obecnie nasza firma jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji stolarki w kraju. Innowacyjne rozwiązania, wysoka precyzja realizacji, potrzeby Klienta i indywidualny serwis są podstawą filozofii firmy. Nasze produkty nie są powieleniem standartowych modeli. Inspiratorem wszystkich przedsiewzięć jest Klient. Ciągłe kontakty z Nim poszerzają naszą wiedzę na temat aktualnych wymagań rynku.
 • Produkcja filmowa Kraków
  Bursa Film to pasjonaci i absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale filmoznawstwa, oraz posiadacze dyplomów z licznych szkół filmowych. Interesują się produkcją filmową w swoich studiach filmowych które posiadają w Krakowie oraz w Katowicach. Dodatkowo są członkami jednej z najprężniej działających grup filmowych w Polsce – Butcher’s Films, a także są laureatami wielu nagród na festiwalach krajowych i zagranicznych. Dysponują wyśmienitym sprzętem i niemałym doświadczeniem w produkcji filmowej.
 • Szkolenia unijne Poznań
  Każdy z uczestników przyjętych do udziału w projekcie może wziąć udział w jednym w ww. szkoleń. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych, wyżywienie a także certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Witamy na stronie projektu „Wygrywaj kompetencjami w swojej dziedzinie!” 1 lipca 2011 roku rozpoczęliśmy realizację projektu, który potrwa do końca grudnia 2012 r. W ramach projektu przeszkolimy 270 pracowników mikro oraz małych przedsiębiorstw. Wszystkie nasze działania mają na celu pomoc w podniesieniu kwalifikacji zawodowych oraz nabyciu nowych umiejętności.
 • Zarządzanie zmianą
  Pomoc dotycząca szkoleń biznesowych kierowanych do firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego a także kultury organizacji oferowana przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Rozpoznanie problemów jak również wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z bardzo szeroką wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem.
 • Apartamenty w Krakowie
  Proponujemy mieszkania w centrum Krakowa. Kraków jest ładnym, pełnym zabytków miejscem w którym bez wątpienia spędzisz wspaniały okres. Dlatego oferujemy Ci wygodne mieszkania, położone w ścisłym centrum Krakowa. Są położone w małej odległości od najważniejszych punktów Krakowa, jest to dlatego znakomita baza wypadowa dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki wyśmienitej lokalizacji możesz na piechotę udać się na Wawel lub na Rynek. Nasze apartamenty są dostępne, dostarczają Ci wszystko czego wymagasz. Są wyposażone we wszelkie niezbędne dodatki. Masz gwarancję tego, że otrzymasz estetyczny i przyjemny apartament do swojej dyspozycji.
 • Wideofilmowanie Kalisz
  Czy szukasz właściwego specjalisty od wideofilmowania, dla jakiego przygotowanie profesjonalnego filmu nie jest żadnym sprawą? A może chcesz po prostu otrzymać naprawdę interesujące usługi filmowania w nieprozaicznie oryginalnych pomysłach? Jeśli tak to stwierdź zupełnie co oferuje Tobie firma Bycze Filmy, zobacz jak prezentuje się ich filmowanie, ich wideofilmowanie, to jakie filmy potrafią dla Ciebie przygotować. Chcesz wiedzieć więcej, sprawdź sobie precyzyjnie na ich stronie internetowej
 • Kraków kawiarnie
  Cafe Zakątek to 2 kafejki w Krakowie. Pierwsza mieści się w centrum na Grodzkiej a druga na krakowskim Kazimierzu przy placu Wolnica. W kawiarni spożyjesz wyjątkowe kanapki oraz śniadania przy tym wypijesz aromatyczną kawę. Egzystencja Zakątka płynie zgodnym sobie tempem, pełnym zuchwałej ignorancji wobec upływającego czasu. Powracający po latach zobaczą tę samą urzekającą atmosferę, ciepło i spokój, jakie zachowały się w ich wspomnieniach.
 • Gotowe kanapki
  Masz ochotę spożyć apetycznego bajgla? A może marzysz o smakowitej kanapce? Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, w której znajdziesz też zapiekanki z pieca. Wstąp do krakowskiej kawiarni - Cafe Zakątek Wolnica i sam się przekonaj.
 • Leczenie Candida
  Candida to choroba wynikająca z infekcji oraz działania grzyba candida; toksyn produkowanych poprzez candida i następstw tego działania na organizm ludzki. Dotyczą one nie tylko skóry, ale też ukłądu immunologicznego i nerwowego. Wpływ candidy odzwierciedla się w funkcjonowaniu odporności i całego ciała człowieka. Candida jako „zespół candida" to, w zdecydowanej większości przypadków, kilka niewyraźnych, niepowiązanych ze sobą objawów.
 • Bezpłatny i moderowany katalog stron internetowych
  Bezpłatny i moderowany katalog stron internetowych który posiada linki bezpośrednie. Dużo kategorii które ułatwiają poruszanie się po katalogu i odnalezienie poszukiwanych informacji. Katalog ułatwia pozycjonowanie. Zapraszamy do dodawania stron.
 • Cara.pl - Motoryzacja, Car Audio, Samochody, Auto, Moto
  Cara.pl to serwis, mający na celu udostępnienie najlepszych informacji ze świata motoryzacji i car-audio - Motoryzacja, Car Audio.
 • 1% podatku dla opp
  Przekazanie 1% podatku caritas dla opp to już symbol. Przekazanie 1% podatku dochodowego pomaga nam w prowadzeniu stałych placówek pobytu dziennego dla dzieci i młodzieży. Podatek 1 procent to organizacja zajęć dla ponad 400 dzieci i młodzieży, posiłek, pomoc w nauce oraz wspomaganie rozwoju także dla osób niepełnosprawnych. Przekazanie podatku to szlachetny dar który nic nie kosztuje a dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie spełniać marzenia. W tym roku jeden procent podatku przeznaczyliśmy na wsparcie dla dzieci i młodzieży z rodzin ubogich, rehabilitację osób niepełnosprawnych oraz prowadzenie Domu Hospicyjnego Caritas im. Św. Józefa w Sopocie. Dzięki Wam możemy pomagać! Możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego dla organizacji pożytku publicznego istnieje od 2004 roku na mocy ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie (Ustawa z dnia 24 kwietnia 2003 r.: Dz. U. z 2003r. Nr 96, poz. 873 z późn. zm).
 • Wesele Kraków
  Dom Weselny Castello znajduje się w malowniczym Wolbromiu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, z dala od miejskiego hałasu. Gustownie zaprojektowana, klimatyzowana sala będzie świetnym miejscem na przyjęcie weselne nawet dla trzystu gości. Posiada ona wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Gwarancją udanego przyjęcia jest profesjonalna obsługa, wysoka jakość podawanych dań oraz miła atmosfera.
 • Sale weselne Kraków
  Nowoczesny dom weselny Castello organizuje śluby i wesela dla ponad 250 osób. Położony jest z dala od miejskiego zgiełku, ponad 40 kilometrów od centrum Krakowa, na rogatkach miasteczka Wolbrom. Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia w niepowtarzalnej atmosferze a wszystko to na najwyższym światowym poziomie. Przyjmujemy rezerwacje na przyjęcia weselne w niedziele. Potwierdzenie rezerwacji wiąże się z podpisaniem umowy na obsługę przyjęcia weselnego i wpłatą kaucji.
 • Sale weselne Kraków
  Zapraszamy Państwa do naszego domu weselnego Castello, który znajduje się nieopodal Krakowa, w malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Niepowtarzalny klimat tego miejsca wraz z profesjonalną obsługą i pięknym wystrojem sprawi, że najważniejsze przyjęcia rodzinne staną się jeszcze piękniejsze. Oferujemy Państwu klimatyzowaną salę na wysokim poziomie, która pomieści ponad trzysta osób.

Ostatnio dodane linki


powrót do góry
regulamin | cookies, prywatność | faq | Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 7

wrzesnia.net Valid XHTML 1.1! Valid CSS! UTF-8