Regulamin serwisu wrzesnia.com.pl

 1. Dodawanie ogłoszenia nie wymaga logowania się, ogłoszenie ukazuję się po weryfikacji przez administratora i jeśli jego treść jest zgodna z prawem i niniejszym regulaminem - zostaje dodane.
 2. Użytkownikami serwisu mogą być osoby fizyczne, firmy i instytucje. Ogłoszenia mogą mieć charakter komercyjny lub niekomercyjny.
 3. Niedozwolone jest zamieszczanie ogłoszeń o treści niezgodnej z prawem międzynarodowym, polskim lub ogólnie przyjętą etykietą.
 4. Zabrania się publikowania materiałów: obscenicznych, obraźliwych, łamiących prawo do prywatności, propagujących przemoc, nawołujących do nienawiści rasowej itp. Dodatkowo zabrania się oferowania i reklamowania towarów takich jak: broń, narkotyki, towarów niebezpiecznych dla zdrowia i życia, pornografi, towarów pochodzących z kradzieży, informacji na temat zarabiania w oparciu o systemy piramidowe itp., towarów, które nie istnieją, ogłoszeń mających na celu niepokojenie osób trzecich, informacji, które łamią lub ograniczają prawa osób trzecich
 5. Treść ogłoszeń niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania autora ogłoszenia będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.
 6. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści umieszczone w ogłoszeniu.
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie ewentualne straty i szkody wynikające z wadliwego działania serwisu.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez podawania przyczyny takiego działania.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do czasowych przerw w pracy serwera.
 10. Zobowiązujemy się nie ujawniać indywidualnych danych użytkownika osobom trzecim.
 11. Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu oraz do udzielania pomocy w przypadku problemów z serwisem.
 12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. Nowy regulamin obowiązuje od momentu opublikowania.
dodaj ogłoszenie dodaj firmę dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 3