EFEKT Joanna Stawska - metale żelazne i nieżelazne, armatura wodociągowa i systemy rurowe

Szanowni Państwo Nasza firma posiada szeroki zakres działalności.

Oferujemy w sprzedaży handlowej:

metale żelazne i nieżelazne

armaturę wodociagową i systemy rurowe

oraz proponujemy współpracę kooperacyjną w zakresie obróbki skrawaniem i wykonywaniem odkuwek matrycowych, swobodnych łacznie z obróbką cieplną.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę handlową dotyczącą kompleksowych dostaw wyrobów hutniczych z metali żelaznych i nieżelaznych tj. stal nierdzewna, kwasoodporna, żaroodporna, kotłowa, narzędziowa, węglowa,

oraz wyroby z aluminium, mosiądzu, miedzi, ołowiu, brązu i cynku.

Oferowany asortyment jest w postaci prętów, rur, blach, płaskowników, kształtowników oraz stopów odlewniczych.

Nasza oferta handlowa obejmuje szeroki asortyment zwiazany z armaturą wodociagową, kształtki i rury z żeliwa sferoidalnego oraz systemy rurowe z PCV-U i PE znanych producentów polskich i zagranicznych.

Mamy możliwość wykonania odkuwek z obróbką cieplną pod konkretne zamówienie klienta oraz możemy zaoferować obróbkę skrawaniem w pełnym zakresie przy wykorzystaniu naszego parku maszynowego min. na tokarkach CNC.

Obróbka mechaniczna charakteryzuje się wysoką jakością ponieważ jest wykonywana przez dobrze wykwalifikowanych pracowników przy użyciu nowoczesnych elektronicznych narzędzi pomiarowych.

Potwierdzeniem jakości jest certyfikat norm europejskich ISO 9001-2000

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 9