home katalog firm ogłoszenia mapa Wrześni instrukcje BHP strony www

DIET & BODY Centrum Dietetyki i Modelowania Sylwetki

CENTRUM DIETETYKI I MODELOWANIA SYLWETKI DIET & BODY to poradnia dietetyczna wraz ze studiem modelowania sylwetki.

W gabinecie dietetycznym udzielana jest pomoc z zakresu prawidłowego odżywiania. Pacjenci po przeprowadzonym wywiadzie żywieniowym, po analizie składu ciała oraz pomiarze innych parametrów otrzymują porady związane z tym jak powinni się odżywiać, aby uzyskać należną masę ciała ora
z zdrowie. Otrzymują indywidualnie dostosowane jadłospisy (o odpowiedniej kaloryczności oraz z odpowiednimi modyfikacjami, zależnymi od preferencji, czasu pracy oraz jednostki chorobowej). W poradni dietetycznej pomoc w zakresie prawidłowego odżywiania znajdą osoby z:

- otyłością

- nadwagą

- chorobami dietozależnymi
- hiperlipidemia, cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, choroby przewodu pokarmowego, niedobory składników pokarmowych itp.)

- wszyscy chcący poprawić swój sposób żywienia i odpowiednio zbilansować swój jadłospis

- również kobiety w ciąży, karmiące


Centrum modelowania sylwetki to miejsce w którym można skorzystać z nowoczesnych urządzeń o działaniu:

-ANTYCELLULITOWYM,
-REDUKUJĄCYM TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ,
-UJĘDRNIAJĄCYM
-POPRAWIAJĄCYM NAPIĘCIE I ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY,
-WZMACNIAJĄCYM MIĘŚNIE,
-ogólnie WSPOMAGAJĄCYCH ODCHUDZANIE.

Są to urządzenia w których zastosowano nowoczesne technologie pomagające modelować sylwetkę:

- ELEKTROSTYMULACJA mięśni
to jedna z najlepszych metod kształtowania sylwetki. Polega na pobudzeniu mięśni do pracy za pomocą impulsów elektrycznych. Impulsy elektryczne wysyłane przez urządzenie działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach fizycznych i gimnastyce, dając przy tym podobne efekty w znacznie krótszym czasie i bez obciążania stawów.

- LIPOSUKCJA BEZIGŁOWA-
Zabieg łączy w sobie działanie ultradźwięków, fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego. Ultradźwięki wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia. W ten prosty sposób możemy usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia. Fale radiowe ogrzewają komórki tłuszczowe co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Zabieg pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii poprzez masaż termiczny, który działa głęboko na podskórną tkankę tłuszczową oraz zwiększa elastyczność skóry poprzez regenerację włókien kolagenowych. Fale radiowe oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomagają wygładzać pojawiający się cellulit.

- MASAŻ PODCIŚNIENIOWY-
to masaż specjalną głowicę wyposażoną w ruchome kulki lub masaż specjalnymi bańkami. Masaż podciśnieniowy jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów, wygładza, uelastycznia, ujędrnia skórę, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie, polepsza odżywienie tkanek. Ponadto zabieg ten jest jednym z najlepszych istniejących sposobów odprężenia i rozluźnienia mięśni.

Zabiegi te są znakomitym sposobem wspomagającym dietę oraz wysiłek fizyczny podczas procesu odchudzania oraz pozwalają pozbyć cię nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc z których trudno jej się pozbyć

W Centrum oferowane są również zabiegi na twarz-

-liftingujące,
-ujędrniające,
-poprawiające koloryt i napięcie skóry,
-redukujące zanieczyszczenia, rozszerzone pory, zaskórniaki,
-oczyszczające skórę itp.

Serdecznie zapraszam

drukuj


powrót do góry
regulamin | cookies, prywatność | faq | Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 2

wrzesnia.net Valid XHTML 1.1! Valid CSS! UTF-8