Informativo - Kamil Bednarek

Aplikacje internetowe - Tworzymy oprogramowanie dla największych firm w Polsce, poszukujemy zleceń w zakresie projektowania aplikacji, tworzenia stron internetowych oraz wdrażania systemów CRM i sklepów internetowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt, prześlemy referencje i wykonane projekty.

Zajmujemy się montażem i serwisem systemów telewizji przemysłowej (CCTV) swoje rozwiązania opieramy o najlepsze marki na rynku, przez co Twój monitoring będzie niezawodny i dostosowany do Twoich potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy montaż i serwis instalacji elektrycznych - instalacje wykonujemy precyzyjnie ze wszystkimi możliwymi zabezpieczeniami antyprzepięciowymi.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Posiadamy specjalistów zajmujących się montażem i serwisem sprzętu CO. W swojej ofercie mamy tanie piece, grzejniki i akcesoria CO oraz Wod-Kan.

Wykonaliśmy ponad 100 instalacji - w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prowadzimy sprzedaż i serwis sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Świadczymy usługi outsourcingu.

W swojej ofercie posiadamy: Komputery PC, Laptopy, Sprzęt i okablowanie sieciowe, drukarki, konsole do gier, serwis sprzętu satelitarnego, tunery satelitarne - Enigma.

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 3