Fashionable kosmetyki profesjonalne - Toruń

Firma Fashionable została założona w lutym 2008 r. jako kontynuacja sklepu stacjonarnego działającego od 1997 roku. Początkowo jako stacjonarny sklep , w chwili obecnej internetowy sklep-hurtownia eleganckiej odzieży i profesjonalnych kosmetyków. Fashionable jest firmą handlową zajmującą się promowaniem i sprzedażą eleganckiej odzieży i profesjonalnych kosmetyków polskich i zagranicznych producentów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną za pośrednictwem internetu odzież i kosmetyki przez nas sprzedawane trafiają do gabinetów, sklepów i hurtowni na terenie całego kraju, a także zostają wysyłane za granice. Na dzień dzisiejszy współpracujemy z kilkoma producentami odzieży i kosmetyków, lecz dokładamy wszelkich starań by powiększyć naszą ofertę sprzedaży nawiązując współprace z nowymi producentami kosmetyków i eleganckiej odzieży dla pań i panów. Posiadamy duże doświadczenie i możliwości w sprzedaży przez internet dla naszych klientów dokonujących zakupów w naszej hurtowni lub sklepie internetowym oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo. Każdy z naszych klientów ma możliwość założenia własnego konta w systemie. Dzięki temu przy każdym następnym zamówieniu nie musi podawać wszystkich swoich danych, niezbędnych do jego realizacji. Każdy z klientów otrzymuje dostęp do edycji własnych danych w dowolnym czasie, ma też wgląd w historię własnych zakupów hurtowych i detalicznych. Oferujemy rabaty indywidualnie dla każdego z naszych klientów dzięki temu możemy nagradzać najbardziej aktywnych klientów dodatkowymi rabatami. Posiadamy eMailing reklamowy umożliwiający wysyłanie reklamowych przesyłek e-mail do zarejestrowanych klientów. To nieocenione narzędzie w promowaniu nowych produktów. Dzięki modułowi SECURE ORDER nasi klienci mogą bezpiecznie podawać wszelkie dane, niezbędne do zawarcia transakcji. Serwer www zestawia z przeglądarką klienta połączenie, zabezpieczone protokołem SSL, uniemożliwiając przechwycenie danych, wpisywanych przez niego.

Protokołem SSL zabezpieczane są:

• strona logowania w sklepie

• strona zakładania nowego konta w sklepie

• strona składania zamówienia w sklepie

Fashionable oferuje swoim klientom udział w programie lojalnościowy. Dzięki programowi lojalnościowemu nasi klienci (posiadający założone w sklepie konto) zbierają punkty za dokonane zakupy hurtowe lub detaliczne. Punktami tymi użytkownicy programu mogą opłacić, jedno ze swoich zamówień lub mogą je wymienić na kupon rabatowy.

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 1