Agencja Reklamowo-Wydawnicza Silesia Prepress

Tworzymy: ulotki, plakaty i billboardy, foldery i katalogi, wizytówki i biznes karty, papier firmowy kasetony, banery, ekspozytory, podajniki i inne wyroby z pleksi ,szyldy, frezowanie piaskowanie oraz grawerowanie w szkle, kamieniu np. typu granit, marmur itp.oraz w tworzywie np. typu pleksi ,pylony ,tablice reklamowe wyklejanie pojazdów i witryn sklepowych tabliczki na drzwi ,szyldy ,flagi, tablice wielkoformatowe (billboardy) duże formaty reklam oświetlone halogenami, plansze informacyjne oraz reklamowe, wolnostojące i na budynkach litery przestrzenne z PCV, pleksi, pianek ,stojaki, potykacze reklamowe, gadżety reklamowe (np:długopisy z nadrukiem firmowym)

Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Naszymi atutami są: kreatywność i wysoka jakość usług.Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminowe wywiązywanie się z zadań.Zajmującą się m.in. szeroko rozumianą reklamą, grafiką komputerową, identyfikacją wizualną, projektowaniem i drukiem. Jesteśmy związani z obszernym, z dnia na dzień coraz bardziej niezbędnym w Polsce i poza nią, rynkiem reklamowym. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 2