INFOMAX Business Group - komputery nowe i używane

KOMPUTERY NOWE I UŻYWANE (skup - sprzedaż - zamiana), profesjonalny serwis podzespołów komputerowych, oprogramowanie dla przedsiębiorstw, usługi informatyczne, 24h pogotowie komputerowe. Używane komputery i akcesoria objęte są pisemną gwarancją.

Nasza firma została założona w 1999 roku, natomiast w branży komputerowej działamy od ponad 10 lat. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych podzespołów komputerowych. Jednym z atutów naszej firmy jest bardzo bogata oferta handlowa. Nie oznacza to jedynie oferowania produktów w postaci cenników, lecz również utrzymywaniem dodatnich stanów magazynowych większości produktów. Taka strategia przyczynia się do polepszania wizerunku firmy, utrwalania zaufania co do kompetencji oraz, co ostatnio najważniejsze, zaoszczędza naszym klientom cenny czas. Klient ma możliwość dokonania wyboru z bardzo bogatej listy towarów i natychmiastowego dokonania transakcji zakupu.

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 4