Royal House Anna Antoniszyn - Agencja Obrotu Nieruchomościami

Agencja Obrotu Nieruchomościami

Firma Royal House - Anna Antoniszyn zajmuje się:

# rzeczoznawstwem majątkowym

# pośrednictwem w obrocie nieruchomościami

# doradztwem w zakresie nieruchomości

# zarządzaniem nieruchomościami

# doradztwem unijnym

# tłumaczeniami technicznymi

Zapewniamy Państwu profesjonalizm i komfortową realizację transakcji a także zleceń w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, doradztwa w zakresie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, doradztwa unijnego a także tłumaczeń technicznych. Nasza kadra to sprawdzony zespół ludzi oferujących pomoc w zaspokajaniu Państwa wymagań i potrzeb. Doświadczenia zdobyte w pracy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii a także USA owocują znakomitymi kontaktami i doskonałą jakością wykonywanych usług.

Dbamy o najwyższą jakość usług dla naszych Klientów. Jesteśmy w zaawansowanym stopniu w procesie certyfikacji ISO 9001. Oferujemy Państwu najwyższe europejskie standardy. Zdobycie członkostwa w Królewskim Instytucie Rzeczoznawców Certyfikowanych (ang. Royal Instytut of Chartered Surveyors) pozwala na uzyskanie uprawnień w zakresie rzeczoznawstwa na obszarze całej Unii Europejskiej, dlatego aktywnie uczestniczymy także i w tym procesie.

dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 2