ATIM - SYSTEMY KOPIUJĄCE

Firma ATIM- SYSTEMY KOPIUJĄCE istnieje od 1995r. Jesteśmy dealerem firmy UTAX, prowadzimy sprzedaż kserokopiarek nowych i używanych. Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia UTAX, MITA, KYOCERA-MITA, KYOCERA, OLIVETTI, TRIUMPH-ADLER, OLYMPIA oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach.

Nasz serwis znany jest z dużego doświadczenia w branży kopiarek nasz serwis ma doświadczenie blisko 30-sto letnie. Działamy na terenie całej Wielkopolski i województwa lubuskiego, zajmując jedną z pierwszych lokat wśród dealerów sprzętu biurowego w Polsce.

Poważna pozycja i stała dynamika rozwoju naszej firmy wynika z faktu prowadzenia konsekwentnej polityki szybkiej dostawy oraz rzetelnego serwisu. Stwarza to niezwykle komfortową sytuację dla naszych Klientów. Czas naszej reakcji na wszelkie życzenia i bieżące potrzeby Klientów jest bardzo krótki, co ma niezwykle istotne znaczenie w przypadku sprzętu jaki oferujemy, dla funkcjonowania instytucji, w których pracują nasze urządzenia.

W ciągu naszej 10-cio letniej działalności zaufały nam największe i najbardziej prestiżowe firmy oraz instytucje., w wielu przypadkach zaopatrujemy i prowadzimy serwis także w ich oddziałach w kraju.

Dysponujemy pokaźną liczbą Listów Referencyjnych, które chętnie Państwu udostępnimy. W obsłudze serwisowej firmy znajduje się ponad 500 kserokopiarek, a w materiały eksploatacyjne i części zamienne stale zaopatrujemy blisko 1000 klientów. Przedstawiciele naszej firmy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Możliwości kopiarek cyfrowych są bardzo duże. UTAX posiada w ofercie kopiarki czarno-białe, z możliwością kopiowania i drukowania z prędkością 15 do 150 stron/minutę, kopiarki kolorowe i wielkoformatowe. Szeroki wybór opcji i bezpłatnego oprogramowania pozwala m.in. na nadzór wydruków, przygotowanie gotowych, złożonych broszur z poziomu komputera jak i panela kopiarki.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

  • miejscowość: 60-539 Poznań
  • ulica: ul. św. Wawrzyńca 1c/2
  • telefon: (61) 663 19 93
  • e-mail: biuro@atim.pl
  • strona www: www.atim.pl
dodaj firmę dodaj ogłoszenie dodaj stronę www


Regulamin / Cookies i prywatność / Faq / wrzesnia.net

Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 2