home katalog firm ogłoszenia mapa Wrześni instrukcje BHP strony www
szukaj w ogłoszeniach
Praca na magazynie
zdjęcie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:
Pracownik Magazynowy
Nr Ref. KD/PM/06/2019
Białężyce koło Wrześni- woj. Wielkopolskie
Wymagania:
- doświadczenie w pracy w magazynie
- doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
- umiejętność organizacji czasu pracy
- odpowiedzialność
Obowiązki:
- prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki,
- operowanie wózkiem widłowym
- dokonywanie załadunków i rozładunków,
- dbanie o porządek w magazynie,
Oferujemy:
- Praca zmianowa
- Umowa o pracę
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów.
- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej.
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres inalfa@ottopraca.pl lub kontakt bezpośredni pod numerem telefonu 519688161
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.
dodano: 2019-06-12 dział: praca
Konsultantka Betterware
zdjęcie
Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku!
Produkty cieszą się doskonałą opinią a oferta stale jest wzbogacana
o nowe pomysły i rozwiązania!
Teraz możliwość współpracy oraz doskonałe produkty
są dostępne także dla Ciebie!
W ofercie znajdują się produkty do kuchni, zdrowia i urody,
kosmetyki, do garderoby oraz domu i ogrodu.
W Betterware :
1. OSZCZĘDZASZ - kupujesz co najmniej 30% taniej
2. KORZYSTASZ ze specjalnych ofert i fantastycznych promocji dostępnych wyłącznie dla Klubowiczów
3. MOŻESZ dorabiać do pensji polecając nasze produkty znajomym i nieznajomym
4. Możesz zarabiać dużo więcej tworząc z nami własny biznes
5. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktu się za nami!
Kontakt:
betterware.biz@gmail.com
dodano: 2019-05-28 dział: praca

wrzesnia.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

użytkowników online: 7

wrzesnia.net Valid XHTML 1.1! Valid CSS! UTF-8