home katalog firm ogłoszenia mapa Wrześni instrukcje BHP strony www
szukaj w ogłoszeniach
Filtr polipropylenowy od Dafi
Dobra oraz czysta woda to jeden z najistotniejszych czynników diety dorosłego człowieka. Organizm czlowieka do prawidłowego funkcjonowania wymaga wody. To ona tworzy część wagi naszego ciała oraz to ona odpowiada za sporo czynności życiowych. Mówi się, że dojrzała osoba w przeciągu dnia potrzebuje przyjąć minimum 2, 5 litra zdrowej wody. Skąd jednak brać dobrej klasy wodę skoro woda sklepowa jest coraz droższa, a woda z kranu zostawia sporo do życzenia? Z pomocą przybywają nam nowoczesne rozwiązania firmy Dafi takie jak filtr polipropylenowy. Filtr ów filtruje wodę w sposób automatyczny usuwając z wody między innymi piach, niewielkie zawiesiny lub rdzę.
STRONA INTERNETOWA: https://sklep.dafi.pl/filtr-polipropylenowy-358.html
800 703 048
41 346 48 00
info@dafi.pl
dodano: 2020-06-17 dział: elektronika, AGD, RTV
Dafi- filtr do usuwania azotanów z wody do picia
Woda tworzy wyjątkowo znaczącą część ustroju. Jest niezbędna do poprawnego funkcjonowania. Badacze dowodzą, że dojrzała osoba powinna pić przynajmniej 2, 5 litra czystej wody dziennie, tak samo jest w przypadku zwierząt. Jak jednakże otrzymać taką ilość wody gdy woda butelkowana ze sklepu jest coraz droższa, a z sieci wodociągowej pozostawia wiele do życzenia? Z pomocą nadchodzą nam artykuły Dafi takie jak filtr do zwalczania azotanów, które świetnie nadają się do wszystkiego typu hodowli zwierząt. Wysokie stężenie azotanów może doprowadzać do wielu dolegliwości. Pozbądź się ich za usługą innowacyjnych filtrów.
800 703 048
41 346 48 00
info@dafi.pl
https://sklep.dafi.pl/filtr-do-usuwania-azotanow.html
dodano: 2020-06-16 dział: elektronika, AGD, RTV

wrzesnia.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

powrót do góry
regulamin | cookies, prywatność | faq | Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 6

wrzesnia.net Valid XHTML 1.1! Valid CSS! UTF-8