home katalog firm ogłoszenia mapa Wrześni instrukcje BHP strony www

ogłoszenie

1250 EURO, PAN HEINZ, LEGALNE ZATRUDNIENIE ! + 100 EURO PREMII
zdjęcie
Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!
Zlecenie nr 25830
Data wyjazdu: 21.04. – 21.06.2018
Miejscowość: 73733 Esslingen
Stawka: 1250 Euro + 100 EURO Premii
Opis zlecenia:
Pan Heinz (85 l.) to sympatyczny i spokojny Podopieczny, który lubi oglądać telewizję i rozwiązywać sudoku. Ma 3 stopień niepełnosprawności; jest po udarze oraz po operacji woreczka żółciowego. Cierpi na niewydolność krążenia w mózgu oraz schorzenie układu nerwowego i reumatyzm. Pan przed operacja poruszał się o rollatorze, aktualnie dużo leży i siedzi, potrafi zrobić drobne kroki z pomocą Opiekunki. Potrzebuje również wsparcia przy pielęgnacji ciała. Pan ma problemy z przełykaniem, musi zapijać wodą. Medyczną opieką zajmuje się rodzina lub Pflegedienst. Pan chodzi do fizjoterapeuty, logopedy i ergoterapeuty.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną, która jest samodzielna – nie wymaga pomocy. Opiekunka ma do dyspozycji osobne mieszkanie z łazienką, kuchnią, TV oraz internet.
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
Oferujemy:
- zarobki nawet do 1470 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 91 383 91 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).
91 383 91 00
dodano: 2018-04-06 dział: praca

wrzesnia.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

powrót do góry
regulamin | cookies, prywatność | faq | Copyright © wrzesnia.com.pl | Rafał Pawełczyk | Jeżeli chcesz edytować lub usunąć dane skontaktuj się z administratorem kontakt

użytkowników online: 1

wrzesnia.net Valid XHTML 1.1! Valid CSS! UTF-8